9-11-2016

Contact

Wilt u in contact komen met Volleybalvereniging Peelermarke dan kan dat via de volgende e-mailadressen:

Bestuur: bestuur@peelermarke.nl

Voorzitter: voorzitter@peelermarke.nl
Penningmeester: penningmeester@peelermarke.nl
Secretaris: secretaris@peelermarke.nl
Sponsoring & PR: sponsoring@peelermarke.nl
Wedstrijdsecretaris NeVoBo: nevobo@peelermarke.nl
Wedstrijdsecretaris Recreatie: recreatie@peelermarke.nl

Klik hieronder voor meer informatie over:

 

Sporthal Peelo

Peelermarke traint en speelt haar thuiswedstrijden op woensdagavond in Sporthal Peelo te Assen:

Sporthal Peelo
Scharmbarg 31 
9407 EA Assen
Tel: 0592-890894

Klik hier voor een routebeschrijving naar Sporthal Peelo Assen.

Hoofdsponsoren Peelermarke